Kancelář
PO - PÁ 7:00 - 15:30

Rychlý kontakt

725 957 156

Aktuality

24. 10. 2016|Oprava kolejové vlečky

V našem logistickém areálu v Tlumačově probíhá oprava kolejové vlečky.

Oprava kolejové vlečky se dělá z důvodu zprovoznění pro případné návozy výztuže do armovny železniční dopravou z hutí, které mají možnost naložit tyto "delší" pruty na železniční vagón ( oproti kamionové dopravě je výhodou větší náklad, delší armatura). S touto dopravou se bude uvažovat do budoucna, nyní jsou ceny na dopravu materiálu kamionovou dopravou levnější.

Opravy kolejové vlečky budou následující. Zrušení původní výhybky v hale, nahrazení obloukem, celková regenerace upevnění kolejí. Posunutí zarážedla na začátku areálu a následná oprava zarážedel. Oprava výhybky na konci areálu - výměna dřevěných pražců za nové vč. upevnění. Další úpravy, které se budou realizovat na této vlečce je příprava pro zabetonování ( vytvoření tzv. okolku pro průjezd vlaku) a následné zabetonování pro pojezd automobilovou dopravou. Tato úprava nám umožní expedovat výztuž i druhými vraty v armovně - výhodou je, že úrovně podlahy pro nakládku výztuže je oproti hale o cca 60cm nižší, tzn. snadnější naložení skrz omezený zdvih jeřábu.

 

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace